Napište nám!

Pro studenty: UPBorec je studenty vytvořené místo na webu, sloužící primárně k ulehčení studentského života na Univerzitě Palackého. Díky hodnocení učitelů a předmětů vám může pomoci si vybrat, které z předmětů a vyučujících si zvolit, popřípadě na co se v konkrétním případě připravit. Tato hodnocení samozřejmě nejsou jedinou funkcí, se kterou umí poradit - stejně tak si lze najít či nabízet doučování, brigádu, bydlení nebo spolubydlení, prodat a nakoupit nejen studijní pomůcky a materiály, získat přehled ve fungujících studentských spolcích. UPBorec myslí i na zábavu a aktivní formy odpočinku, takže najít si tu správnou sportovní nebo kulturní akci či událost není problém.

Pro partnery a sponzory: UPBorec vznikl jako projekt tří studentů Univerzity Palackého, nyní jej zastřešuje občanské sdružení UPBorec o.s. Vzrůstající počet uživatelů je důkazem, že podobný projekt Olomoucké univerzitě chyběl. Uvítáme jakýkoliv sponzorský dar, či nabídku spolupráce, která nám pomůže UPBorce dále rozvíjet ke spokojenosti jeho uživatelů. Naším cílem je, aby se tento web stal každodenní součástí života všech studentů Univerzity Palackého v Olomouci. Samozřejmostí je, že všem sponzorům a spolupracujícím subjektům bude na stránkách UPBorce věnován náležitý prostor k jejich zviditelnění. V případě zájmu si přečtěte podrobnosti možné spoluprace v našem dopise pro partnery.

Pro média: Děkujeme za zájem o server UPBorec.cz, budeme rádi za každou zmínku v médiích, která pomůže web zviditelnit a rozšířit. Pro získání detailních informací o projektu, či loga v kvalitě vhodné pro tisk nás neváhejte kontaktovat přes kontaktní formulář (v pravé části obrazovky).

Psalo se o nás: